Jak mě navštívil KitchenAid

KitchenAid je fešák, po kterém kouká nejedna hospodyňka. Svým designovým provedením je opravdovou ozdobou kuchyně. Je tak krásný, že si ho ani nepřejete uklízet. A já ho nemám. Ale co kdybych měla jednou větší kuchyň? A tu se stalo, že jsem dostala možnost si KitchenAid alespoň na nějakou dobu vypůjčit, tímto ještě jednou díky Tomášovi z AP spotřebičů. Alespoň jsem si ověřila, zda s ním do budoucí větší kuchyně počítat. Někteří jste se na Facebooku ptali, jaký je. A tak alespoň stručně pár postřehů. A ano, chystám se ho v budoucnu opravdu pořídit.

KitchenAid u mě doma

Žádný plast, pořádný materiál!

Je to tak, jak jsem doufala. Na KitchenAidu prakticky nenajdete nic fórového, plastového. Takové ty díly a „kurvítka“ co se snadno zničí a musíte je dokoupit a nebo ještě lépe koupit nový přístroj. KitchenAid je pořádný stroj, celý kovový a to je znát i na jeho váze.

Variabilita a spousta příšlušenství

Zatímco v klasické verzi máte šlehač a hnětač, dokoupit pak můžete celou řadu krásného příslušenství. Třeba keramickou šlehací mísu, mísu s přesným ohřevem, mlýnek na maso, obilí a tak podobně.

ffjyl_ruzova

Příjemné ovládání a spolehlivé ušlehání

Zkoušela jsem s ním šlehat šlehačku, hníst těsto, připravit tiramisu i makronky. Všechno bylo perfektní. I přes velký objem mísy se dalo vyšlehat i menší množství šlehačky. Všechno to pečení jsem si najednou vážně užívala, protože jsem jen sledovala šlehač a nebo připravovala další části receptu. KitchenAid má 6 rychlostí, to je celá jeho jednoduchost. Nečekejte žádné speciální funkce, ani tunu tlačítek. Vše je mechanické a opravdové.

Ozdoba kuchyně

Znovu musím zmínit, že jeho design je krásný. Byla by škoda koupit ho v šedé nebo bílé. Podívejte kolik mají krásných barev!

KitchenAid

Otázka na závěr – jaký výkon pořídit a co barva?

Jediné co je dobré si promyslet je výkon. Na pečení chlebů a hnětení těst se hodí vyšší výkon a ne všem stačí klasická 300W verze. Koupit se potom dá 500W robot. Potom mají ještě vyšší třídy pro profesionály, které jsem nijak nezkoumala. Každopádně se těším, až jednou bude KitcheAid ozdobou naší kuchyně. Zestárneme spolu. A jakou bude mít barvu? Růžová je rozhodně sladká, která se líbí nejvíc vám?

 

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/88818/virtual/www/domains/tomichutna.cz/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

1 COMMENT

  1. Jsem hrdou majitelkou mandlové varianty a nedám na něj dopustit. Peču dvakrát týdně chleba a je to opravdu nenahraditelný pomocník. Poradí si se vším, jeden bílek ani kilo a půl chlebového těsta není problém :)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here