Pořádáme food festival!

Stalo něco speciálního. Rozhodli jsme se na Praze 13 uspořádat food festival. S prvními náznaky a touhou mít vlastní festival přišel Pierre, majitel restaurace Kastrol a Na pekárně. A protože měl kolem sebe samé rozumné dámy, všechny jsme ho v tom vášnivě podpořily. A najednou je to tady. Festival bude a já bych vás na něj moc ráda pozvala.

Ohrada Kastrol

Kdy a kde

Proč to bude stát za to

Festival bude komorní, ale přitom se ho zúčastní vážně oblíbené a kvalitní restauraceDish chystá tři druhy burgerů. Pravé italské těstoviny bude připravovat Wine food market a doveze i sýry, šunky, váno a kávu. Real meat society chystá prdlé sendviče. Kastrol uvaří voňavé kančí se šípkovou. Konec a Kopec přivezou svoje hvězdy – tataráček a krevetové curry. To všechno a další speciality si budete moci vychutnat se skleničkou vína z Vinařství Nechory a zapít pivkem z Chotěboře. Odpolední zákusky opatří Bílá vrána. Přijede i My dva filter lab, který dělá vynikající filtrovanou kávu alternativními metodami. Ve festivalu nás také hodně podporuje Roman Vaněk, který na festivalu představí svojí novou knihu.
Restaurace Ohrada food fest

Jak se dostat na festival

Kapacita festivalu bohužel není nafukovací. Raději chceme méně spokojených návštěvníků, než fronty a tlačenice. Proto je lepší si místo na festivalu dopředu rezervovat. K online rezervaci dostanete i několik výhod. To můžete udělat přímo na webu festivalu:

www.ohrada-food-fest.cz

Festival můžete podpořit a sledovat také na Facebooku.

Těšíme se na vás!


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/88818/virtual/www/domains/tomichutna.cz/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here